Tallinnas/Harjumaal/Raplamaal transport alates 65€ tasuta!

Kui tahad olla õnnelik kogu elu,
siis raja oma isiklik aed.

Meie lugu algas 15 aastat tagasi, kui sattusime vaatama üht mõnusat kohta, kuhu jätsime kohe ka oma südame – Pagavere talu. Vanaema ja vanaisa said oma maja, meie aga panime püsti esimese kasvuhoone. Ja siis teise. Ja kolmanda. Ja tänaseks on meil neid seitse ja natuke peale. Mida aasta edasi, seda enam võtame oma käe alla sirguma uusi taimesorte ning avardame oma haaret. Lillemaailm on suur ja lai ning aina põnevamaks läheb!
eesti lilled e-pood
eesti lilled e-pood
Meie eesmärgiks on oma teadmisi ja eluviisi jagada ka teistega – teiega! Aastate jooksul oleme omandanud palju teadmisi taimekasvatusest, aedade kujundamistest, väetamistest, muru külvamisest, elupuude pügamisest ja üleüldse näpud mullas elustiilist. Alati ei ole meilgi kõik esimese korraga välja tulnud, aga pole hullu, proovime uuesti! Milleks hoida seda kõike vaid enda teada? Püüame jagada oma teadmisi ning teid kaasata meie igapäevasesse taimemaailma nii palju kui võimalik. Kirjutame blogiartikleid taimeliikide kohta, millist hoolt vajab meie aed erinevatel aastaaegadel, kuidas hooldada lõikelilli nii, et nad püsiksid ilusad pikka aega ning kuidas ka oma aiast võluaed luua. Püüame olle tublid ning kirjutada kõikide meie e-poodi tulevate lillede juurde ka meie poolt kaasatulevad õpetussõnad. Näitame, kuidas teeme erinevaid istutusi väljaspool Pagaveret – uskuge, põnevaid ja ilusaid projekte on palju!
Meie eesmärk on tuua lilled inimestele lähemale! Ja kui me suudame kasvõi ühe teist pöörata samuti näoga lillede poole ja näpud mulda saada, siis on see meeletu tunnustus meile. Ja loomulikult ei saa me ka unustada oma Eestit – see aus ja hea! Üha enam tekib meile kvaliteedimärgiseid, mis annavad teile, tarbijatele, garantii erinevate toodete väärtuste ja päritolu kohta. Nii on ka meie lilledel, Eesti Lilledel. Kõik meie lilled, mis pärinevad Rikets aiandist kannavad endal uhkusega Eestis kasvatatud märki.
Eesti lilled logo